Święto Babci i dziadka w Krainie Radości

– Babci i dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba. Znana to para, bardzo kochana, przez wszystkie dzieci jest szanowana – recytowały dzieci przed zachwyconymi babciami i dziadkami, którzy przyszli do „Krainy Radości” świętować razem z wnuczętami Dzień Babci i Dziadka.

– No, a gdyby ich nie było, dzieciom trudno by się żyło. Babcia i dziadek wciąż o nas dbają, tak jak rodzice bardzo kochają. Dają nam w życiu wiele radości. Nigdy nie szczędzą dla nas czułości. – Nasze maluchy z obu grup z przejęciem deklamowały wyuczone wierszyki, tańczyły, a nawet zaśpiewały piosenkę w języku angielskim, co sprawiło, że wzruszeni widzowie co rusz ocierali dyskretnie łzy wzruszenia. Nie przeszkadzało im to jednak uwieczniać aparatami fotograficznymi tak ważne dla wszystkich zebranych święto. Tym bardziej, że dzieci wystąpiły w starannie dobranych kreacjach: chłopcy w okazałych muchach, a dziewczynki w kolorowych spódniczkach.

Po występie babcie zostały obdarowani kwiatkami zrobionymi przez panie przy pomocy dzieci, a dziadkowie otrzymali ozdobione przez przedszkolaki kalendarze. Potem wnuczęta zaprosiły seniorów na ciastka, które z zapałem swoim babciom i dziadkom donosiły.

DBiD1 DBiD2 DBiD3 DBiD4 DBiD5 DBiD6 DBiD7 DBiD8 DBiD9 DBiD10 DBiD11 DBiD12 DBiD13 DBiD14

Fundusze Europejskie Program Regionalny
Fundusze Europejskie Program Regionalny
Samorząd Wojewodztwa Wielkopolskiego
Samorząd Wojewodztwa Wielkopolskiego
Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny
Unia Europejska Europejski Fundusz Spoleczny